KAYITLAR

SALON SANAT MİNİ MÜZİK - ONLINE

Derslerimiz 0-5 yaş arası çocuklarımız ve ebeveynleri için tasarlanmıştır. Haftasonu pandemi yasakları kalkana kadar yeni dönemde ONLINE olarak gerçekleşecektir. Bu dönem ailelerimizi 5 veya 10 haftalık online katılım yapabilecekleri yeni formatta tasarlanmış derslerimize davet ediyoruz. Derslerimiz standart haftalık Zoom bağlantımızın yanısıra, her hafta farklı konularda paylaşılacak videoları içerir. Dönem içinde telafi hakkı yoktur. Video içeriklerimizden bazıları: Ninni saati, ailece dans saati, veli eğitimi, müzik etkinlik önerileri. Bilgi için: 532-455 3988

 

PİYANOMİNİ (Yüz yüze)

Piyanomini derslerimiz, Salon Sanat Ankara'da yüz yüze gerçekleştirilecektir. Piyanomini 4.5-6 yaş aralığı için tasarlanmış bir piyanoya hazırlık programıdır. Dersler 4 haftalık mini dönemler halinde gerçekleşir. Katılımcı öğrenciler, klasik müzik eserleri, enstrüman grupları ve klasik bestecilerle tanışır, piyano oyunları ile temel müzikal kavramları öğrenirler. 

 

PİYANO DERSLERİ (Online ve yüz yüze)

Yapıncak Gürerk tarafından verilen piyano dersleri her yaş ve seviyeye açıktır. Dersler başlamadan önce Salon Sanat Ankara'da bir değerlendirme buluşması gerçekleştirilecektir.

 

SOLFEJ

Bireysel enstrüman derslerine hazırlık ve/ya destek amaçlı kulak eğitimi ve nota bilgisi dersidir. Salon sanat Ankara'da grup dersi veya bireysel ders olarak planlanır. En küçük yaş grubumuz 5-6 yaş grubudur. Bilgi için: 0532 455 3988 

 

*  Önkayıt için aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

*  5 haftalık Salon Sanat Mini Müzik online dönem ücretimiz 400 TL'dir.

*  Hesap Bilgisi:

   Yapı Kredi, Caddebostan Park Şb. Hesap no: TR87 0006 7010 0000 0085 0424 09 Alıcı: Yapıncak Gürerk (Açıklama kısmına çocuğunuzun adı-soyadı yazılı olacak şekilde)

*  Instagram: #ssmusictogether adresinden, derslerimizde çekilmiş video ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

*  Bilgi: 0532 455 3988 / ssmusictogether@gmail.com

No classes are currently available for registration.